Göksu Mah. 679/18 sok. No:43
Buca / İZMİR
Skype Kullanıcı Adı:
Webyeri

destek@webyeri.com
info@webyeri.com

Ödemeler ve Banka Hesap Numaraları

Güvenli ve Hızlı Ödeme

Kredi kartı ödemelerini iş ortağımız PayTR ile tahsil etmekteyiz. Ödemeleriniz otomatik onaylanıp hizmet kurulumlarınız otomatik olarak başlatılmaktadır. Hiç vakit kaybetmeden ödemeyi tamamlayıp hizmetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İki Aşamalı Ödeme

Ödeme yaptığınızda cep telefonunuza onay kodu gönderilir ve bu onay kodunu girerek işleminize devam edilir.

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile sizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

Puanla Öde

Alışverişlerinizde kredi kartınızda biriken puanları kullanabilirsiniz.

Hesap kartı ile öde

Alışverişlerinizde parakart, cebit kartlar, hesap kartlarını da kullanabilirsiniz. Hiçbir komisyon ödemeden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Güvenliği

Güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır.

 

Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

 

Kart Güvenliği

Kart bilgileriniz SSL kullanarak gelişmiş güvenlik sertifikası ile ödeme aracına şifreli olarak iletilir. Verdiğiniz kart nosu güvenli bir şekilde  sadece bankaya iletilir ve bankanızdan onay alındıktan sonra tekrar web sitemize geri dönüş sağlanır.Kart bilgileriniz kesinlikle kayıt altında tutulmaz.

Ödemelerinizi havale/Eft ile de yapabilirsiniz. Size uygun bankaya ödeme yaparak bir kaç dk içinde ödemeniz onaylanır ve hesabınız açılır. Ödemelerinizin hızlı onaylanması için mesaj göndermeyi unutmayın.  Göndereceğiniz mesajda banka adını da yazınız.

Ödemelerinizi dilerseniz aşağıdaki hesaplara yapabilirsiniz.
Bu hesaplar TL cinsindendir.

Ziraat Bankası
Yalçın Karagöz
iban: TR43 0001 0004 4462 9390 4750 02

Türkiye Ekonomi Bankası
Yalçın Karagöz
iban: TR71 0003 2000 0000 0033 7392 20

YapıKredi (Nuvo)
Didem Ayça Karagöz
Iban: TR61 0006 7010 0000 0043 5300 78

Akbank
Yalçın KARAGÖZ
iban: TR62 0004 6000 9988 8000 2361 86

Ödemelerinizi online yapın, Hizmetiniz anında açılsın