Göksu Mah. 679/18 sok. No:43
Buca / İZMİR
Skype Kullanıcı Adı:
Webyeri

destek@webyeri.com
info@webyeri.comBiz Kimiz

Hakkımızda

Ne Yapıyoruz?

gallery-thumb2Webyeri.com olarak misyonumuz; Web’in gelişebilmesi ve daha çok insanın bu kaynakları kullanabilmesi için daha fazla web sitesi, daha fazla içerik, daha fazla rekabet ve daha fazla bilgi üretiminde katkıda bulunmaktır. Her insanın bir web sitesine sahip olmasını sağlayabilmek için standart piyasa fiyatlarının çok altında bu hizmetleri size sunuyoruz.

Bu çağda artık web sitesi olmayan firma kalmasın diye müşterilerimize kolay web sitesi paketleri sunuyoruz.

“Hosting kiralamak” işinin o kadar da pahalı olmaması gerektiğini düşünüyoruz ve müşterilerimize uygun fiyata Hosting/Reseller hizmetleri sunuyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz.

10 Yıllık İş ve Sektör Deneyimi

Uzun yıllardır bu sektördeyiz ve birçok müşterimizi memnun etmiş bir firmayız. Konusunda uzmanlaşmış kadromuz ve deneyimli çalışanlarımızla size en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim önceliklerimizdendir. %100 müşteri memniyeti için çok çalışıyoruz. Müşterilerimize %99.9 çevrimiçi garantisi veriyoruz. Ayrıca memnun kalınmadığı taktirde para iadesi yapıyoruz. Bir kaç yıl öncesine kadar 50$/100$ olarak bahsedilen internet yer sağlama hizmetlerini küresel piyasa değerlerine düşürmek ve Türk Lirası üzerinden alabilmek için hizmetlerimize başladık ve size en makul fiyatları sunmaktan gurur duyuyoruz. En pratik web çözümleri ile sizi uygun fiyatlarda web sitesi sahibi yapıyoruz ve sizin de internette olmanızı sağlıyoruz.

Kaliteli Müşteri Desteği

Hızlı teknik destek ve sorunsuz sunucu altyapısı sunuyoruz. Destek talebiniz en kısa sürede yanıtlanıp sorununuz çözüme kavuşturulacağından emin olabilirsiniz.

Hizmet Anlayışımız

Hızlı teknik destek ve sorunsuz sunucu altyapısı sunuyoruz. Destek talebiniz en kısa sürede yanıtlanıp sorununuz çözüme kavuşturulacağından emin olabilirsiniz..

Kurumsal Bilgiler

Vergi Numaraları ve Diğer Kurumsal Bilgiler

Firmamız 2001 yılından beri çeşitli faliyetlerle hizmetler vermektedir. Hosting ve Sunucu faliyetlerimize 2005 yılından beri devam etmekteyiz. Sattığımız tüm hizmetler için vergilendirme uygulanmaktadır. Firmamızın resmi bilgileri aşağıdaki gibidir.
%100 online yapımız ile tüm destek ve kurulum hizmetlerini uzaktan sağlamaktayız. Çalışanlarımız farklı lokasyonlardan sizlere hizmet vermektedir.  Teknik destek için destek bölümünden bize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Adres İzmir Şubesi
Göksu Mah. 679/18 sok. No:43 Buca / İZMİR

Adres Rize Şubesi:
Çarşı Mah. Cumhuriyet Cad. No:69 İkizdere/RİZE.

Firma sahibi: Yalçın KARAGÖZ
Telefon/Faks: 0464 416 2020
Vergi Numarası:5110254744
Vergi Dairesi: İkizdere Mal Md.
Sicil No:53/43383

Yer Sağlayıcı İzin Belgesi

Firmamız Telekominikasyon İletişim Bakanlığı tarafından verilen ticari amaclı yer sağlayıcı faaliyet belgesine sahiptir. www.tib.gov.tr adresinden ticari amaclı hizmet verenler listesinde bulabilirsiniz.
https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Yer-Saglayici-Firma-Listesi

Çalıştığımız Veri Merkezleri

İhtiyac duyduğumuz network altyapısı olarak dünyanın çeşitli verimerkezleri ile çalışmaktayız. Çalıştığımız verimerkezleri ile ayrılmış dedicated hat ile 10gigabitlik network bağlantısı ve ip adresleri kiralamaktayız. Network bağlantılarımız internetin ana taşıyıcı hatlarına bağlıdır. Bu sayede dünyanın her yerinden hızlı bir internet altyapısı sunmaktayız.

Sunucularımızın büyük çoğunluğu ABD/New York/Latham şehrindeki datacenterda bulunmaktadır. Bunun yanında Almanya ve Fransa lokasyonlarından da oralardaki iş ortaklıklarımız aracıyla hizmetler sunmaktayız.

Kullanılan Altyapı

Verimerkezlerimizde en güncel donanım ve yazılımları kullanmaktayız. Bulut yapımız ile kesintisiz hizmet sunmaktayız. Kullandığımız donanımlarda 4/8/16/24 çekirdekli xeon işlemciler ve 32/64/128/256gb’lık ddr3/ddr4 ram bulunmaktadır.  Kullandığımız donanımı kendimiz satın alıp verimerkezlerinden barınma hizmeti almaktayız. Sunucuların tüm yönetim işlemlerini kendimiz yapmaktayız.